Napisz wiadomość

SILEZJAN SYSTEM SECURITY
Biuro Ochrony Mienia Sp. z o.o.
NIP 8982147274 KRS 0000315054 REGON 020823536
Kapitał zakładowy 50 000.00 zł
SILEZJAN SECURITY
Biuro Ochrony Mienia Sp. z o.o.
NIP 8992521432 KRS 0000215314 REGON 933018220
Kapitał zakładowy 52 500.00 zł

Adres Biura


Godziny Pracy

  • Poniedziałek - Piątek - 8.00 to 16.00
Ochrona Wroclaw, Silezjan Biuro Ochrony Mienia

    • Prezes zarządu/marketing

      Grzegorz Sawczak
    • Telefon: (71) 722 39 61
    • Kom: 723 679 790
    • Email: g.sawczak@silezjan.pl
    • Prezes zarządu/szkolenia

      Stefan Sawczak
    • Telefon: (71) 722 39 66
    • Kom: 723 679 797
    • Email: s.sawczak@silezjan.pl
    • Dyrektor generalny

      Mariusz Durasik
    • Telefon: (71) 722 39 64
    • Kom: 723 679 714
    • Email: m.durasik@silezjan.pl
    • specjalista ds. handlowych

      Wojciech Dybczyński
    • Telefon: (71) 722 39 61
    • Kom: 723 679 745
    • Email: w.dybczynski@silezjan.pl
    • inspektor ds. ochrony

      Dariusz Chodor
    • Telefon: (71) 722 39 67
    • Kom: 723 679 767
    • Email: d.chodor@silezjan.pl
    • inspektor ds. ochrony

      Paweł Owczarek
    • Telefon: (71) 722 39 87
    • Kom: 723 679 787
    • Email: p.owczarek@silezjan.pl
    • inspektor ds. ochrony

      Jacek Janik
    • Telefon: (71) 722 39 61
    • Kom: 723 679 727
    • Email: j.janik@silezjan.pl
    • dział techniczny

      Krzysztof Gorący
    • Telefon: (71) 722 39 47
    • Kom: 723 679 747
    • Email: k.goracy@silezjan.pl
    • kadry i płace

      Anna Maćkowiak
    • Telefon: (71) 722 39 62
    • Kom: 723 679 788
    • Email: kadry@silezjan.pl
    • specjalista ds. PFRON

      Daria Sawczak
    • Telefon: (71) 722 39 62
    • Kom: 723 679 788
    • Email: d.sawczak@silezjan.pl
    • Inżynier Oprogramowania

      Dominik Martyniak
    • Telefon: (71) 722 39 61
    • Kom: 723 679 731
    • Email: d.martyniak@silezjan.pl
    • specjalista ds. teleinformatycznych

      Grzegorz Tomaszewicz
    • Telefon: (71) 722 39 61
    • Kom: 519405893
    • Email: g.tomaszewicz@silezjan.pl

Silezjan

Profesjonalna ochrona dla Ciebie i Twojej firmy .Dopasujemy usługi do Twoich indywidualnych oczekiwań.

Usługa zabezpieczenia mienia przed kradzieżą bądź dewastacją, dopasowana do specyfikacji obiektu. Pracownik ochrony jest stale obecny na strzeżonym terenie czuwając nad jego bezpieczeństwemOferta


Skontaktuj się z nami
(71) 722-39-61

Fax: (222) 722-39-60